MENAJERLİK

SPOR MENAJERLİĞİ

A- FUTBOL MENAJERLİĞİ Türkiye ve dünya liglerinde oynayan bir futbolcuya sadece aracılık hizmeti vermeyi düşünmüyoruz. Amacımız bu kişinin kısa kariyer hayatında gelebileceği en yüksek yere gelmesi için elimizden geleni yapmaktır. Bu amaçla, sporcunun ailesi ile birlikte geleceğini adım adım tasarlıyoruz. Böylece sporcunun tüm haklarını kapsamlı bir şekilde korunmasını sağlıyoruz. Bu süreçte verdiğimiz hizmetler:

Transfer hizmeti

Kariyer danışmanlığı

Adli / hukuki konularda danışmanlık

Yatırım danışmanlığı

Reklam ve stil danışmanlığı

Yabancı dil ve görgü kuralları eğitimi

B- BASKETBOL MENAJERLİĞİ Türkiye ve dünya liglerinde oynayan bir basketbolcuya sadece aracılık hizmeti vermeyi düşünmüyoruz. Amacımız bu kişinin kısa kariyer hayatında gelebileceği en yüksek yere gelmesi için elimizden geleni yapmaktır. Bu amaçla, sporcunun ailesi ile birlikte geleceğini adım adım tasarlıyoruz. Böylece sporcunun tüm haklarını kapsamlı bir şekilde korunmasını sağlıyoruz. Bu süreçte verdiğimiz hizmetler:

-Transfer hizmeti

-Kariyer danışmanlığı

-Adli / hukuki konularda -danışmanlık

-Yatırım danışmanlığı

-Reklam ve stil danışmanlığı

-Yabancı dil ve görgü kuralları eğitimi

C- DİĞER SPOR DALLARI VE MESLEKLER Türkiye ve dünya liglerinde oynayan bir sporcuya sadece aracılık hizmeti vermeyi düşünmüyoruz. Amacımız bu kişinin kısa kariyer hayatında gelebileceği en yüksek yere gelmesi için elimizden geleni yapmaktır. Bu amaçla, sporcunun ailesi ile birlikte geleceğini adım adım tasarlıyoruz. Böylece sporcunun tüm haklarını kapsamlı bir şekilde korunmasını sağlıyoruz. Bu süreçte verdiğimiz hizmetler:

-Transfer hizmeti

-Kariyer danışmanlığı

-Adli / hukuki konularda danışmanlık

-Yatırım danışmanlığı

-Reklam ve stil danışmanlığı

-Yabancı dil ve görgü kuralları eğitimi

D- MENAJERLİKTE İŞBİRLİĞİ Spor Kulüplerine, diğer menajerlere veya menajerlik ajanslarına ve kişilere; sporcularla veya değişik kulüplerle olan pazarlıklarında ve görüşmelerinde yardımcı olmaktayız. Bu süreçte verdiğimiz hizmetler:

-Transfer hizmeti

-Danışmanlık hizmeti

-Adli / hukuki konularda danışmanlık

-Aracılık hizmeti

-Yatırım danışmanlığı