Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bizi Yakından Tanıyın

“Biz dünya dilleri ve lehçelerinde, sizlere üstün kaliteli, sözlü veya yazılı, akademik çeviri / tercüme hizmeti sunuyoruz”

YAZAR TERCÜME, faaliyete geçtiği günden itibaren en kaliteli hizmeti en kısa sürede adil fiyat garantisi ile sunmayı ilke edinmiş bir şirkettir.

Bu amaçla, çeviri (yazılı) ve tercüme (sözlü) alanlarda bilgi ve deneyim bakımından konusunun uzmanı yeminli mütercim-tercümanlarla hizmet vermekte, her türlü çeviri ve tercüme işlerini bütün dünya dillerinden Türkçe ‘ye ve Türkçe ‘den bütün dünya dillerine olmak üzere yapmaktadır.

 Şirketimiz güçlü ve deneyimli kadrosu ile donanım pazarlama, toplantı-konferans-seminer ve turizm organizasyonu ile eğitim danışmanlığı alanlarında hizmet vermek için ön çalışmalarını bitirip, çalışma gruplarımız oluşturulmuştur.

 

FARKIMIZ

YAZAR TERCÜME olarak büyük ve tecrübeli kadromuz ile GİZLİLİK, GÜVENİLİRLİK, SÜRAT ve ADİL ÜCRET ilkeleri dâhilinde, son teknik olanaklarla her türlü ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

HEDEFİMİZ

Alanında en iyi hizmet veren kuruluşlardan biri olarak YAZAR TERCÜME, sizlere hizmet verdiğimiz her alanda en iyi hizmeti en uygun imkânlarla sağlamak, hizmet hayatımız boyunca bizim görevimiz ve hedefimiz olmuş ve uzun yıllar boyunca da hep böyle olacaktır.

Çeviri / Tercüme Dillerimiz

Tüm Dünya Dillerinde Çeviri ve Tercüme yapmaktayız.

20

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

Ünvanımızda Var,
Biz Tercümanız

Faaliyetlerin Verimliliğini ve Etkinliğini Yönetmeye Katkı Biz Tercümanız
İşletmelerin Sürdürülebilirliğine Katkı da Bizim İşimiz
Aklımızla ve Bilgimizle İşletmelerimize Değer Sunmak Da Bizim İşimiz

YAZAR TERCÜME NELER YAPTI?

Memnuniyet & Tecrübenin Birleşimi

100 %

Kaliteli Hizmetler

3700 +

Yapılan Çeviri

2456 +

Mutlu Müşteri

100 %

Memnuniyet